HomeRegulamin

Regulamin

 

 

Regulamin określa warunki i zasady sprzedaży przez sprzedającego za pośrednictwem Internetu – poprzez witrynę znajdującą się pod adresem DrHouseStudio.pl.

 

Poprzez złożenie zamówienia nabywca potwierdza zapoznanie się z postanowieniami i informacjami niniejszego regulaminu oraz ich akceptację.

 1. Sklep internetowy DrHouseStudio.pl, dostępny pod adresem DrHouseStudio.pl prowadzący działalność gospodarczą przez firmę

Dr House Studio Nina Topolska-Godos

z siedzibą: ul. Warszawska 4/3, 09-402 Płock,

NIP: 774-204-12-16, Regon: 611311276, zwany dalej sprzedającym.

 1. Wszystkie ceny są wyrażone w złotych polskich i zawierają podatek 23% VAT (ceny brutto).

 2. Podane ceny nie zawierają kosztów dostawy zamówienia i pobrania, które pokrywa Klient.

 3. Odbiór towaru może nastąpić poprzez jego wysyłkę kurierem.

 4. Do każdej przesyłki dołączony jest dowód zakupu (faktura VAT lub paragon fiskalny) w zależności od wyboru Klienta.

 5. Do zawarcia umowy dochodzi poprzez rejestrację kupującego oraz złożenie zamówienia.

 6. Rejestracja polega na wypełnieniu formularza rejestracyjnego.

 7. Kupujący dokonujący zakupów zobligowany jest do wypełnienia wszystkich pól formularza zamówienia.

 8. Firma DR House Studio Nina Topolska Godos zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwość tzn. uniemożliwiających uzyskanie potwierdzenia zamówienia pod podanym adresem poczty elektronicznej lub numerem telefonu.

 9. Po złożeniu zamówienia Kupujący otrzymuje e-mail z informacją o przyjęciu zamówienia wraz z jego numerem. Brak takiego e-maila oznacza, że zamówienie NIE ZOSTAŁO ZAREJESTROWANE w naszym systemie.

 10. Zamówienia, które nie zostały potwierdzone poprzez kliknięcie w ciągu 5 dni roboczych, nie będą realizowane.

 11. Prawidłowo złożone i potwierdzone zamówienia realizowane będę w terminie podanym przy każdym produkcie. Czas realizacji uzależniony jest od rodzaju zamówionego produktu i jego dostępności na magazynie. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych.

 12. Termin ten liczony jest od momentu zaksięgowania środków na naszym koncie.

 13. Płatności za towar kupujący może dokonać w sposób wybrany w momencie składania zamówienia:

  • przedpłatą na konto

 14. Koszt dostawy na terenie kraju wynosi 19,90zł przy przedpłacie. Przy zamówieniu o wartości przekraczającej 500zł, koszt wysyłki pokrywa sprzedający, pod warunkiem, że łączna waga zamówienia nie przekracza 40kg.Dotyczy tylko wysyłek na terenie Polski. Przy zamówieniach realizowanych poza terytorium Polski koszt wysyłki ustalany jest indywidualnie.

 15. Sprzedający dokłada wszelkich starań, aby zdjęcia produktów wiernie oddawała rzeczywisty wygląd, jednak może on różnić się w zależności od ustawień urządzenia wyświetlającego Klienta.

 16. Jeżeli po otrzymaniu towaru Klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien w obecności kuriera spisać protokół szkody, w którym ujęta będzie data, godzina doręczenia oraz opis uszkodzeń lub zauważonych braków.

 17. Wszystkie towary oferowane przez DrHouseStudio.pl są fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane i objęte gwarancją producenta. Podlegają wymianie w przypadku stwierdzenia wad fabrycznych.

 18. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych nieodpowiednim użytkowaniem. WADLIWE ROLKI NALEŻY ZWRÓCIĆ W CAŁOŚCI. POCIĘCIE TAPETY OZNACZA AKCEPTACJĘ.

 19. Reklamacje należy składać poprzez wiadomość e-mail lub przez telefon. Reklamacje na towar zakupiony w sklepie internetowym rozpatrywane są do 14 dni od daty otrzymania przez nasz dział towaru reklamowanego. Podstawą reklamacji jest faktura zakupu/paragon oraz papierowa metka, która znajduje się przy rolce pod folią. Metka musi być koniecznie odesłana razem z tapetą - jest ona potrzebna w celu reklamacji u producenta.

 20. Kontakt ze sklepem możliwy jest poprzez adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , telefonicznie poprzez numer telefonu lub formularz kontaktowy na stronie Dane można przeglądać oraz zmieniać po zalogowaniu do sklepu.

 21. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" Klient może zrezygnować z zakupionego produktu bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki, pod warunkiem, że produkt nie został w żaden sposób zniszczony. Do zwracanego produktu należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy i otrzymaną wraz z nim fakturę lub paragon. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru w ciągu 10 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez kupującego lub przekazem pocztowym pod adres wskazany w zamówieniu. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

 22. Składając zamówienie, Klient świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Dane osobowe umieszczone w bazie danych sklepu DrHouseStudio.pl są przetwarzane wyłącznie dla jego potrzeb, nie są i nie będą też udostępniane innym podmiotom. Dane te są gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883). Klient ma prawo wglądu do swoich danych, do ich korekty oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania.

Dane konta bankowego:

 

Nr konta: 85 1050 1966 1000 0023 1479 7008

Dr House Studio Nina Topolska – Godos

ul. Warszawska 4/3
09-402 Płock

Producenci

 • architects
 • arte
 • arthouse
 • Boras Tapeter
 • CASADECO
 • CASAMANCE
 • caselio
 • Cole-and-Son